Nightmare Warriors

Forum gildii Nightmare Warriors (Knight Fight serwer 1WP)


#1 2008-03-20 13:28:50

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Wojna

Żeby rozruszać gildię, proponuję wypowiedzenie komuś wojny. Proszę wszystkich członków o wypowiedzenie się, czy chcecie w ogóle wojny z inną gildią, jeśli tak to z którą. W jakim terminie, nowy czy stary system.

   Nie widzę sensu w atakowniu "Chóru z Marsa", "Zakonu Smoka i Wiedźmy" czy tym podobnych "gildii". Wygrać z nimi może każdy z naszych rycerzy w pojedynkę, niewątpliwie podniosłoby to nam rangę w tabeli o parę oczek, ale satysfakcja ze zwycięstwa jak sądzę żadna.
   Chcę wyzwać organizację mniej więcej równą naszej pod względem siły rycerzy i liczby członków, najlepiej grupującą rycerzy światła.

   Moje typy to:     [SP] Strażnicy Poranka,     [SW] Steel Wolves, [G'E] GOOD & EVIL, ([joki] Śmiech na saly Amazonki),
NOWY SYSTEM (chyba, że ktoś podejmie się wklejania raportów, etc.), czas dowolny.

Offline

 

#2 2008-03-20 14:20:33

Tande

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wojna

Jestem za wojną. Na początek proponowałbym coś średniego może gildia 300 Spartan jest ich 16 i są wymieszani. W końcu coś będzie się działo.

Offline

 

#3 2008-03-20 14:22:05

[NW]Bechemot1706

Gość

Re: Wojna

Ja sie na to pisze ale jutro wylatuje do Londynu na 9 dni bez dostepu do sieci wiec na mnie będzie można liczyć dopiero w kwietniu ale to dobry pomysł trochę napierdalania sie;)Ok ja mogę sie z nimi napierdalać ale polowy z nich nie mogę zaatakować bo starce ex chyba ze na wojnie można napierdalać wszystkich troszkę mi jeszcze brakuje do oskara7855 ale da sie to podbić a ich przywódca nie błyszczy zbytnio statystykami PVP

Ostatnio edytowany przez [NW]Bechemot1706 (2008-03-20 14:46:46)

 

#4 2008-03-20 18:46:36

whysky

Użytkownik

Skąd: Sztokholm/Kalmar
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 165
Punktów :   

Re: Wojna

Rowniez jestem za wojna ale nie zabardzo na tym sie znam no i bede mogl pomoc dopiero1 kwietnia bo na swieta wracam do polski i nie bede mial netu

Offline

 

#5 2008-03-20 18:50:56

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Wojna

Niestety, podczas wojny również tracisz doświadczenie za atakowanie słabszych. Tyle, że mamy przecież w gildii zawodników z różnych przedziałów wagowych; mocniejsi mogą uderzać w mocniejszych, niższe levele w słabszych.

Sprawdziłem 300 spartan. Można z nimi wygrać. Tyle, że staty mają średnio lepsze od naszych.

Z nimi czy z kimś innym, wojna wkrótce nas czeka. Dlatego do odwołania proszę członków, którzy wpłacili ponad 1000zł. o wstrzymanie dalszych składek na gildię, a ładownie funduszy w skille i broń.

Offline

 

#6 2008-03-20 22:51:50

whysky

Użytkownik

Skąd: Sztokholm/Kalmar
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 165
Punktów :   

Re: Wojna

zemon mam prosbe czy moglbys zajzec w moje staty i doraddzic mi w co lepiej inwestowac?nie chcialbym zawiesc a nie ukrywam ze za bardzo sie nie znam na tym

Offline

 

#7 2008-03-21 00:41:28

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Wojna

Do: Whysky. Przeniosłem Twojego poprzedniego posta do nowego tematu: "Jak szybko się rozwijać", tam też udzieliłem odpowiedzi. Wcześniej odpowiedział Bechemot1706, niestety jego post zniknął mi przy przenoszeniu.

Link do tematu: http://www.nightmarewarriorsforum.pun.p … c.php?id=8

W TYM TEMACIE, PRZYPOMINAM, DYSKUTUJEMY O PRZYPSZŁEJ WOJNIE. CHCESZ PORUSZYĆ INNY TEMAT, POSZUKAJ NA FORUM ODPOWIEDNIEGO WĄTKU. NIE ZNALAZŁEŚ? ZAŁÓŻ NOWY.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding centerdownload wodomierze wrocław