Nightmare Warriors

Forum gildii Nightmare Warriors (Knight Fight serwer 1WP)


#1 2008-04-25 22:10:48

whysky

Użytkownik

Skąd: Sztokholm/Kalmar
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 165
Punktów :   

Faremki sie buntuja

Mam prosbe rozmawialem z zenonem i chcialem to zglosic adminowi ale dowiedzialby sie jak zenon slusznie zauwazyl o waszych ************ i padl pomysl aby go gnebic jest jedna faremka ktora sie buntuje i wypisuje mi na kuriera wiadomosci w lacinie cyt: " co dzis nie ma łatwej kasy buraku, pograj z kims ze swojego poziomu, wpierdol masz murowany" jak byscie mogli mi pomuc nauczyc go szacunku dla silniejszych bylbym wdzieczny no i moze polskiego wreszcie by sie nauczyl ja atakuje go codziennie  okolo 21         Sir Slaw

Ostatnio edytowany przez [NW] Zenon (2008-04-29 00:21:15)

Offline

 

#2 2008-04-25 23:40:08

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Faremki sie buntuja

Chodziło mi tylko o to, żebyś skasował z konta posłania, w których była mowa o **********, admin logując się u Ciebie może przeczytać i inne wiadomości. ******************. 
   
   Atakować go będę rano i późno w nocy w tygodniu, w weekendy nie zawsze gram. Jeśli będę w sobotę- niedzielę siedział przed kompem, zaatakuję.

   Obrazy członka gildii tolerować nie możemy. Miałem parę takich przypadków, ucywilizowałem typków cytując regulamin i łupiąc regularnie po 2 razy dziennie. Doczekałem się przeprosin za każdym razem, nawet od Pelykana, choć trwało to jakiś czas.

Pierwszy raz uderzyłem 25.04.2008 o 22:09:15 Zenon. Zostawił 95szt, zł.

Warto też wytłumaczyć mu ZA CO go kroimy.


P.S.
Swoją drogą, perfekcyjną znajomością języka polskiego, akurat żaden z nas nie grzeszy. Błędy znalazłem w postach WSZYSTKICH użytkowników forum, z sobą włącznie. No, Evander nie popełnił żadnego, ale póki co napisał trzy zdania. Nie ma się co łamać, skoro jesteśmy rycerzami, jest niemałym osiągnięciem fakt, że w ogóle piszemy.

Do Whysky: Zamieść proszę ciąg dalszy korespondencji z sir Slawem

Ostatnio edytowany przez [NW] Zenon (2008-04-27 16:49:29)

Offline

 

#3 2008-04-27 23:08:20

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Faremki sie buntuja

Po paru atakach napisał do mnie sir Slaw:

Czesc kolego, po pierwsze nie obraziłęm [NW] Zenon, (chodziło mu chyba o Whyskiego, do mnie nic wcześniej nie doszło- dopisek mój) tylko napisałem mu ze jak ma konto premium to niech sobie atakuje kogos ze swojego poziomu, a nie nizszy gdzie ktos zbiera kase na miecz, to po pirwsze, po drugie w mojej wypowiedzi nie było nic obrazliwego, i nie bede przepraszał osoby takiej jak ta, bo jego gra nie jest fer i nie jestem jakimś cieciem zeby kogos przepraszac za to ze mu sie zwróciło uwagę.
Pozdrawiam,

Odpisałem:

Cóż. Kolega Whysky z żadnej strony nie wygląda na "buraka". Nie ma korzonka, listków, nie rośnie w ziemi... To JEST obraza. Podobno był też kawałek o tym, że "dostanie wpierdol". Poza tym jedno i drugie kwalifikuje się jako złamanie 7pkt. regulaminu gry.
Rozumiemy, że krojenie przez mocniejszych graczy jest frustrujące, dlatego Whysky nie zgłosił tego adminowi. Ze słowami jednak trzeba się liczyć. Anonimowe, bo zza zasłonki wirtualnej postaci, puszczanie takich tekstów jest malutkie.
Gra "nie fair"? Nie sądzę. My farmimy, mam na myśli członków gildii, nas farmią silniejsi, gdy przestajemy uważać i trzymamy za długo złoto. Nie obrażamy się o to z jednego powodu: uważamy to za element strategii gry. Praktykę powszechnie stosowaną, której skutki można przewidzieć i się przed nimi zabezpieczyć. Na forum znajdziesz oficjalny "poradnik farmera", a jak poszukasz głębiej, sposoby obrony.
Jeszcze jedno: można napisać do tego kto Cię łupi, względnie do przywódcy gildii, w której się znajduje. Bez epitetów czy gróźb. Zwyczajne: zbieram na miecz, mam dość , dajcie mi ze dwa dni spokoju. NIGDY dotąd nie odmówiliśmy takiej prośbie.


Nikt jeszcze nas spokojnie nie prosił, więc NIGDY nie mieliśmy okazji takiej prośbie odmówić... ale to chyba drobiazg:)
Może się dogadamy. Oczywiście nie zamierzam odpuszczać ataków, dopóki Whysky nie poczuje się usatysfakcjonowany.

Ostatnio edytowany przez [NW] Zenon (2008-04-27 23:12:53)

Offline

 

#4 2008-04-28 11:36:35

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Faremki sie buntuja

Nadawca:    Sir Slaw
Data:    28.04.2008 o 08:35:40
Sprawa:    odp
Posłanie:    Napisałem mu zeby zagrał z kims równym sobie, wtedy bedzie widział czy bedzie spuszczał wpierdol, ja atakuje tylko graczy równych badz o 1 poziom wyzszy od swojego bo to logiczne ze nie ma szans, W gildi jestem 1 dzień i nie znam sie na obyczajach panujacych w gildi, dla mnie logiczne ze jezeli wygrywam z kims i zwijam mu 500 złota to chyba ten ktos nie trzyma kasy i nie czeka zeby go atakowali, tylko na cos zbiera, ja mam zadade ze atakuje raz i jak biore kase i widze ze jest jej duzo to za 12 godzin juz nie atakuje tej osoby, jednak kolega z takim doswiadczeniem, tego nie rozumie, i idzie na łatwizne, takie jest moje zdanie.

Odpowiedziałem:

Odbiorca:    Sir Slaw
Data:    28.04.2008 11:30:38
Sprawa:    Odp.
Posłanie:    Z "wpierdolem" rozumiem. Wyjaśnij z Whyskim kwestię "buraka", a zdejmę Cię z czarnej listy. Tylko o to chodzi. Możesz pisać do każdego z nas o czymkolwiek, zgadzać się nie musimy, byle właśnie bez epitetów. Ale to już sprawa między Whyskym a Tobą.

Co do ataków, widzę, że Cię nie przekonam. Lecz Kolega Whysky właśnie dlatego, że nabrał przez parę miesięcy doświadczenia, zaczął farmienie.
Na początku bawiliśmy się w ranking pvp. i atakowaliśmy na swoim poziomie.

Jednak żeby walczyć z równymi sobie, potrzebujesz sprzętu i skilli. Za jedno i drugie płacisz złotem. Skądś trzeba je brać. Jedni wykupują kamyki za realną kasę i je wymieniają, innych na to nie stać, albo nie chcą marnować grubych tysięcy na internetową gierkę. Więc "farmią", bez tego nie mogliby wygrywać z równymi poziomami.
Spójrz na ranking wg. ilości zdobytego złota oraz stoczonych walk, zobaczysz jak powszechna jest to praktyka.

Czy to jest "pójście na łatwiznę"? Od strony technicznej wymaga wysiłku; przeszukania statystyk pod kątem przegranych walk\straconego złota, zgrania między członkami gildii; poinformowanie ich na czas, ustalenie, jak nie przeszkadzać sobie nawzajem w łupieniu...

Każdego coś w grze drażni. Mnie i pozostałych Nightmare Warriors, na przykład rycerze napompowani za parę tysięcy złotych, czy zaczynanie wojen bez wypowiedzenia. Trudno, Knight Fight na to pozwala, więc trzeba to przewidzieć i pomyśleć, jak się obronić. A jest to możliwe.

Nie pakujesz złota w "złom", nie utrzymujesz SF-a, nie "przyczajasz", po stracie ponad 300szt.zł., nie znalazłeś gildii, która może Cię ohronić przed byciem krojonym, nie napisałeś że prosisz o wstrzymanie ataków... To jest dopiero "pójście na łatwiznę"! Nas zdziwiło raczej, że Ty czujesz się zaskoczony "łupieniem".

Wyjaśnię na włąsnym przykładzie: kiedyś straciłem przeszło 2000szt. złota w jeden dzień, zaatakowało > 10 rycerzy. Od tamtej pory nie trzymam złota i wyłączając walki w wojnach, atakuje mnie 1-2 dziennie, czasem żaden.

Wejdź na forum, poczytaj sobie "poradnik farmera", któryś z wątków: "bije mnie silniejszy, co robić".
Może sam zacznij farmić, masz już dosć mocną postać. Może zmienisz zdanie.

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-04-28 13:10:35

whysky

Użytkownik

Skąd: Sztokholm/Kalmar
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 165
Punktów :   

Re: Faremki sie buntuja

Sir Slaw przeprosil zrozumial o co chodzi to jego slowa - Czesc, popisalem sobie troche na ten temat z zenonem i przyznam mu racje, jestem w miarę swieży i teraz juz jaze pewne sprawy, wiec wielkie sorry za to co ci napisałem
Pozdrawiam sławek- mi wystarczy i dam mu spokoj

Offline

 

#6 2008-04-30 18:15:39

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Faremki sie buntuja

Zamykam temat i przenoszę do archiwum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plRuciane Nida apartamenty noclegi w Darłowie aishwarya