Nightmare Warriors

Forum gildii Nightmare Warriors (Knight Fight serwer 1WP)


#1 2008-05-28 03:01:19

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Orcio & Sex_on_the_beach.

Kurier wyslany do mnie:
Nadawca:      [NWO] Sex_on_the_beach
Data:     28.05.2008 o 01:56:31
Sprawa:     Witaj Rycerzu
Posłanie:     grozicie mojemu przyjacielowi Orciowi, ja nie lubie uzywać słów, wiec zapraszam do sprawdzenia sie i rozstrzygniecia sporow na drodze wojennej. założylismy w tym celu gildie NWO ale niestety nei mozemy wam wypowiedziec wojny bo jestesmy za krótko aktywną gildią, wiec oczekujemy na atak z waszej strony
pozdrawiam


Kurier wyslany do mojego przyjaciela o ktorego rozchodzi sie cala sprawa:
  Nadawca:      [NWO] Sex_on_the_beach
Data:     28.05.2008 o 02:07:34
Sprawa:     Re: cd
Posłanie:     słyszałam, że lubicie duzo mowić, ja nie...zalozyliśmy z orciem gildie i wypowiedziałam twojemu przyjacielowi sciezke wojenna, mam nadzieje ze oprocz wielkich ust macie rowniez jaja i nie odmowicie potyczki.
pozdrawiam


Prosze o szybka odpowiedz, na czas wojny proponuje rowniez sciagnac kilka osob z NW gdyz nie bede ukrywal, mam ochote ich masakrycznie  zmiazdzyc!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2008-05-28 03:20:43

kadelek

Użytkownik

2193421
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

atakując ich teraz kiedy oni są we 2 nie macie szans.

Ostatnio edytowany przez kadelek (2008-05-28 03:27:51)

Offline

 

#3 2008-05-28 03:33:18

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Czemu? Mamy silniejszych graczy i jest ich wiecej. Beda utrzymywac FS-a? O to chodzi?

gdy odpisalem ze rozpatrze to na forum gildi itp dostalem cos takiego:

Nadawca:      [NWO] Sex_on_the_beach
Data:     28.05.2008 o 03:31:46
Sprawa:     Re: odp
Posłanie:     niech ceną porażki bedzie przymus przeprosin i uznanie wyższości,
Pozdrawiam Ciebie Rycerzu

Panowie, przyznajemy sie do porazki i uznamy ich wyzszosc? ;s

Ostatnio edytowany przez Setozz (2008-05-28 03:34:23)

Offline

 

#4 2008-05-28 09:11:45

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

1. O co biega z Orciem? Tzn. Kto mu groził i z jakiej okazji? Wiem, że go atakujemy.
2. Jeśli ktoś z nas rzucił czymś chamskim, faktycznie niech przeprosi, wklejcie w bieżącym wątku
posłanie, o które chodziło. Proszę o wklejenie ZANIM zaczniemy prowadzić z nimi korespondencję.
3. Jeśli nic obraźliwego nie było, nie rusza mnie czyjeś ego.
4. Wojny im wypowiedzieć nie możemy: jest ich zbyt mało- minimum 5.

Co do wojny, jeśli w obu gildiach są rycerze, którzy mogą wygrywać z przeciwnikami, to im ich mniej tym mają większą szansę na zwycięstwo.

Można zdobyć w ciągu dnia maksimum 2 X ilość przeciwników X ilość atakujących punktów. Zakładając, że pokonałeś każdego, nikt spoza gildii ich nie atakował i równo co 12 godzin klikasz atak. W praktyce zawsze będzie mniej.
A SF-a cały dzień nie utrzymasz, choćbyś rzucił wszystko poza grą. Ja tak zrobiłem podczas ostatniej wojny, ale to było kilkanaście ostatnich godzin, nie tydzień.

Offline

 

#5 2008-05-28 10:26:08

Turin son of Hurin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 201
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Moim zdaniem trzeba mu napisac ze jak zalozy gildie na poziomie z iloscia wojow rowna naszej to wtedy moze sie wogole odzywac. Proste;)

Offline

 

#6 2008-05-28 15:33:39

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Ilość wojów nie ma nic do rzeczy.

Ciągle nie ma wklejonego posłania, o które się rzucają. Czekam, bo bez niego nie wiem w o co poszło.

Offline

 

#7 2008-05-28 18:04:02

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Mój przyjaciel zbiera złoto, spore ilości, Orcio go znalazł i zaczął walić, nie skończyło się oczywiście na 1 ataku. Moj qmpel go poprosił żeby przystał go atakować,i poprosił również mnie abym napisał. Napisałem z prośbą o zaprzestanie ataków i nie grożąc lecz ostrzegając powiedziałem, że w razie czego, może się nim zająć kilka osob, lecz nie mam ochoty toczyć z nim nikomu nie potrzebnych wojen, więc chcę to załatwić pokojowo. Odpisał do mojego przyjaciela (nie miał odwagi odpisać mi? hm..), że proszenie mnie o pomoc to nie był dobry pomysł itp i , że nie zaprzestanie go atakować. Później gdy kumpel starał sie to nadal wyjaśnić poszedł kurier typu "nie bądź śmieszny dziecko, nie rozśmieszaj mnie, jesteś żałosny". Więc postanowiłem kolegę troszke usadzić, i poprosiłem o pomoc DwCh, NW i gildie [TLoD] The Legion of Damned jako iż jej lider to jeden z moich qmpli poznanych w grze. Później w jego obronie stanęła Sex i sprawa dotoczyła sie do obecnego punktu. Sex mnie zaatakowała, Bartka również itp, tak jak już pisałem z Evanderem, nie jest ona otwarcie "chamska", nie wyzywa itp lecz za to uwielbia się wywyższać ponad wszelkie szczyty a robi to w taki sposób, że... Już nie chodzi tutaj o mojego przyjaciela lecz o całokszałt a przede wszystkim o jej zachowanie i podejście do nas, itp

Offline

 

#8 2008-05-28 18:19:55

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

O.K. Czyli obrazy nie było. Pozwolicie, że przejmę korespondencję z Sex?

A swoją drogą kumpel powinien przestać być farmą...

Offline

 

#9 2008-05-28 18:34:55

Turin son of Hurin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 201
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Sex mnie tez atakowal/la.

Offline

 

#10 2008-05-28 19:53:28

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Wykupił złom, teraz ma wszystko zabezpieczone

Offline

 

#11 2008-05-28 22:14:32

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Propozycja odpowiedzi.

Witaj

1. O ile wiem, dziwnymi tekstami sypał raczej Twój przyjaciel Orcio.
2. Wojny wypowiedzieć Wam nie możemy, musielibyście mieć minimum 5 rycerzy w gildii; kwestia techniczna.
3. Co do "wyższości", możecie naszą uznać, lecz do szczęścia nam to niepotrzebne.
4. Co do "miażdżenia", marnie widzę Twoje szanse, choć istnieje jeszcze coś takiego jak losowość...

Pozdrawiam

Jeśli się zgodzicie, wyślę kurierem.

Offline

 

#12 2008-05-28 23:40:16

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Nadawca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Data:    28.05.2008 o 23:37:23
Sprawa:    Re: Odp.
Posłanie:    jezeli bedziemy mieli 5 graczy wypowiesz wojne? techniczny aspekt da sie obejsc, a reszte zweryfikuje wojna.
pozdrawiam

Odbiorca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Data:    28.05.2008 23:38:45
Sprawa:    Odp.
Posłanie:    Pożyjemy- zobaczymy. Trochę czasu minie, nim sie skończą nasze wojny osłonowe. Wtedy pogadamy.

Odbiorca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Data:    28.05.2008 23:39:41
Sprawa:    c.d.
Posłanie:    Chodzi o to, że maksymalnie można prowadzić po 5 wojen, a limit mamy akurat zajęty.

Offline

 

#13 2008-05-29 00:10:44

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Zenon, jesteś wielki xDD Chyba koleżanka już coś straciła zapał.....

Offline

 

#14 2008-05-29 00:41:51

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Nie straciła.

Nadawca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Data:    29.05.2008 o 00:10:59
Sprawa:    Re: c.d.
Posłanie:    konczycie wojny 2 czerwca. w takim razie czekamy na znak. postarmy sie miec 2 czerwca 5 graczy abyscie mogli nam wypoiedziec wojne, beda to najprowdopodobniej slabi gracze, w zwizku z tym zostana usunieci od razu po rozpoczeciu wojny
aby nie robic zbędnych strat. Jak juz pewnie sie zorietowales sam wojny nei wygrasz, a pozostali Twoi partnerzy sa juz w moim zasiegu przu pomocy odrobiny szczescia i sprytu więc nie uwazam zebysmy byli bez szans, a chętnie Cie zaskoczke ;-)
ps. troche to dziwne ze jestes juz trzecia osoba ktora do mnie pisze w tej sprawie, ja chyba powinna m tez przekazac ta sprawe "piętro wyżej". mozesz sprawdzić mojego opiekuna (rycerza który mnie pasował) ale uwazam ze i bez jego pomocy sobie poradze. tak czy siak, mam nadizeje ze skrzyzujemy miecze w wojnie.
pozdrawiam

Odbiorca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Data:    29.05.2008 00:37:46
Sprawa:    Odp.
Posłanie:    Widzę tu niebezpieczeństwo dla Was. Nic pewnego, ale nadchodzący update ma przynieść AUTOMATYCZNĄ przegraną dla gildii, której liczebność spadnie poniżej 5członków - nie, to nie jest wiadomość z żartu primaaprilisowego Admina.

Co do przekazania sprawy wyżej- możemy się tak bawić. Każdy znajdzie kumpla, który grał trochę dłużej, względnie wynajmie wsparcie. Możemy tak dojść do "bitwy serwera".

Mnie to osobiście nie przeszkadza, złoto zostawiam tylko wtedy, gdy muszę szybko odejść od kompa lub pada mi net, a nie dzieje się to często, przynajmniej expa będę szybciej odzyskiwał przy atakach mocnych zawodników...
Ostatecznie najbardziej ucierpi Twój kumpel i co słabsi zawodnicy Dworców.

O ile wiem, sprawa zaczęła się od tego, że kolega Setozza GRZECZNIE poprosił o zaprzestanie ataków, na co otrzymał NIEGRZECZNĄ odpowiedź. W zasadzie to kumpel Setozza powinien przestać być farmą i problem rozwiązałby się sam. Lecz skoro zaczęła się pyskówka, nie widzieliśmy powodu, by mu nie pomóc.

Co do "zaskoczenia". Do 2czerwca możesz być całkiem potężnym berserkerem i mnie kłaść lekko, choć nie wierzę, byś zdążyła dorównać Basi.

Są dwie możliwości. Albo ustalimy składy, które obie strony uznają za wyrównane i będziemy grać fair, albo zaczniemy kombinować. Jeśli tym nas chcesz zaskoczyć, cóż. Dobrze będzie poznać sztuczkę, której jeszcze nie znamy:)

Pozdrawiam.

Swoją drogą, kto jeszcze do niej pisał?

Offline

 

#15 2008-05-29 22:44:41

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Odbiorca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Ciąg dalszy.

Nadawca:    [NWO] Sex_on_the_beach
Data:    29.05.2008 o 01:39:42
Sprawa:    Re: Odp.
Posłanie:    obawiam sie że nie uda mi sie szybko skompletować solidnej ekipy aby na stałe zagościła i godnie reprezentowała NWO. nawet nie wiem czy utrzymam tą gildię bo była założona tylko po to aby z Wami walczyć (a właściwie Waszą akademią), ale tak szybko jak mi sie to uda dostaniesz ode mnie posłanie o gotowości do wojny.
powodzenia

Data:    29.05.2008 01:28:45
Sprawa:    Odp.
Posłanie:    Czyli w zasadzie nie wiemy, o co kruszymy kopie...

Cóż. Uważam, że uprzejma prośba o nieatakowanie zasługuje na odpowiedź, choćby negatywną, ale również kulturalną.

Sytuacje bywają różne, zdarza się, że komuś choćby internet przez jakiś czas źle funkcjonuje. Wtedy "farmą" staje się nie z wyboru, a z powodów od niego niezależnych.

Masz rację, najlepiej będzie, jeśli to osoby, od których zaczęło się zamieszanie porozumieją się między sobą. Prawdy teraz nie dojdę. Bardziej jestem skłonny uwierzyć wersji członka gildii, ale absolutnej pewności nie mam. Dla Ciebie pewnie bardziej wiarygodny jest przyjaciel.

Co do wojny, uzgodnimy termin. Przypomnij się proszę w okolicach początku czerwca, jeśli nadal będziecie nią zainteresowani.

Prawdę mówiąc, jestem ciekawy obiecanej niespodzianki;)

Pozdrawiam.

Offline

 

#16 2008-05-30 04:39:19

Dragonessa de Black

Użytkownik

1993371
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 127
Punktów :   

Re: Orcio & Sex_on_the_beach.

Zenonie, masz niezaprzeczalny talent dyplomatyczny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding centerdownload wodomierze wrocław