Nightmare Warriors

Forum gildii Nightmare Warriors (Knight Fight serwer 1WP)


#1 2008-04-29 01:11:36

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Do Dworców przybył sir Setozz.

Dałem mu dostęp do forum. Z tej okazji ocenzurowałem tematy, w których była mowa o *******. Setozz dowie się o co chodzi, jeśli zostanie z nami dłużej, pozostali wiedzą w czym rzecz. Zresztą ******* należy, albo wkrótce będzie należeć do przeszłości i wszyscy o tym zapomnimy. Pamiętajcie: nie mówimy już o ******* i nie robimy *******



Odbiorca:    Setozz
Data:    29.04.2008 01:24:22
Sprawa:    Witaj
Posłanie:    Zostałeś przyjęty w poczet członków Dworców Chaosu. Gratuluję. Póki co członkostwo jest warunkowe, czy zostaniesz zależy od tego, jak będziesz aktywny i jak ułoży nam się współpraca.
Przede wszystkim, rzecz jasna, od Twojej chęci.

Idea akademii jest następująca: przepuścić przez nią jak najwięcej rycerzy i zostawić najbardziej obiecujących.

Nie spełniasz tylko jednego warunku wymienionego na karcie Dworców: mądrego rozwoju postaci. Jeżeli idziesz w 1h, zresetuj punkt w broni dwuręcznej, gdy będziesz miał trochę wolnego złota.

Adres forum: www.nightmarewarriorsforum.pun.pl
Przez forum załaatwiamy wększość spraw, jest to wygodniejszy i szybszy sposób, niż kurier.

Krótkie wprowadzenie w sprawy gildii.

Założył ją Mero, w początkach istnienia serwera. Przekazał admina mnie, po czym zakończył grę. Nie da się go usunąć, dlatego tworzymy akademię. Odczekamy 2 tygodnie, aż będziemy mogli prowadzić z niej wojny i wymienimy składy oraz przewiesimy tabliczki z nazwami.

Tak więc posiadam status "wiecznego zastępcy przywódcy". Admina NW posiada obecnie również Tande. Dworcami zawiaduje Whysky.

WAŻNE: nie stosujemy sztuczek zabronionych regulaminem. Nie tolerujemy też chamstwa, ani w kontaktach między członkami gildii, ani na zewnątrz. Natomiast korzystamy z możliwości, jakie daje gra: farmimy, osłaniamy się wojnami ze słabszymi gildiami, jeśli atakują nas silniejsi.
Umiemy wygrywać fair, patrz: wojna z Kindgom of Heaven, przestrzegamy zawartych układów. Jednak z gildiami, które atakują bez wypowiedzenia wojny, nie walczymy "honorowo". Zostawiamy najmocniejszy rdzeń i na tydzień usuwamy resztę. Priorytetem jest ochrona naszych rycerzy przed łupieniem.

Więcej znajdziesz na forum. Zapraszam do lektury, także ARCHIWUM.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2008-04-29 12:25:05

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Re: Do Dworców przybył sir Setozz.

Dzięki za przyjęcie i za szanse, mam zamiar później skierować sie do NW co do pkt przez pierwszych kilka lvli miałem broń 2 ręczną dlatego dałem 1 punkt bo nie wiedziałem o co w tym chodzi, dopiero zaczynałem grę i poznawanie świata Rycerzy.wp ;] Ale masz rację i później to skasuje.
Mam nadzieję, że nie przysporzę gildi żadnych problemów a raczej będę pomagał ;] Postać staram się również rozwijać jak naj szybciej więc z tym chyba również nie będzie problemów

Offline

 

#3 2008-04-29 12:35:37

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Do Dworców przybył sir Setozz.

Już Cię przywitałem via kurier, więc nie będę się powtarzał. Przejrzysz forum, będziesz zorientowany w sprawach gildii. Zaczną Cię łupić- zgłoś któremuś z nas, będziemy chronić. Z radami nikt Ci się nie będzie narzucał, ale jeśli poprosisz, nikt ich nie odmówi.

Pozwolę sobie tylko na jedną uwagę: nie idź w tanka. Poradniki na forum pochodzą jeszcze sprzed update`u, który drastycznie obniżył parowanie zbroi i tarcz, są więc obecnie niewiele warte. Jak 1h to tylko zbalansowany, z przewagą w mieczu.

Powodzenia

Offline

 

#4 2008-04-29 12:43:23

Razielus123

Użytkownik

12859616
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 173
Punktów :   

Re: Do Dworców przybył sir Setozz.

Potwierdzam. Sprawdziłem, dostałem w dupę zmieniam na ofensywnego 1h. Teraz jest fajnie.

Offline

 

#5 2008-05-01 11:12:34

Setozz

Użytkownik

8078445
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 225
Punktów :   

Re: Do Dworców przybył sir Setozz.

Shit a to właśnie chciałem zrobić... Thx za rade postaram się to teraz odkręcić. Czyli zamiast polegać na tarczy i zbroi lepiej na miecz ładować pkt i w parowanie itp? Więcej mi to da niż zbroja i tarcza dobra?

Offline

 

#6 2008-05-01 11:34:22

whysky

Użytkownik

Skąd: Sztokholm/Kalmar
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 165
Punktów :   

Re: Do Dworców przybył sir Setozz.

N poczatku szedlem w defensywnego(zbroja i tarcza) lali mnie nawet slabsi lvl teraz ide w miecz i odrazu to ja leje wszystkich nawet o 2-3 lvl wyzszych duzo tez daje wytrwalosc czesto tym wlasnie wygrywam ze oni juz nie moga a ja ich jeszcze leje

Offline

 

#7 2008-05-01 14:48:11

[NW] Zenon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 652
Punktów :   

Re: Do Dworców przybył sir Setozz.

Wytrwałości więcej niż siły i zręczności, dochodząc do poziomu, na którym dadzą dodatkową rundę walki. Sztuka walki i parowanie w stosunku 3:2/ 4:3 do siły i zręczności. U mnie to działało, choć w różnym czasie trochę naginałem ten "wzór".

Jednoręczny powinien mieć przewagę w mieczu. Jak dużą- zależy od Ciebie. Siła tkwi jednak w połączeniu obrony i ataku. Jeśli miałbyś iść prawie wyłącznie w broń, to lepiej grać dwuręcznym, zadaje o wiele większe obrażenia na niższym poziomie.

Sam sobie "zepsułem" postać, ale nie narzekam, odkąd zacząłem nadrabiać górne staty. Jest dziwnie; mam kłopoty z jednoręcznym, który ma trochę więcej w mieczu i mniej w zbroi, za to zaczynam sobie radzić z dwuręcznymi, nawet "berkami" z mieczami po +9od kamyków dusz, jeśli mają niższe parowanie niż ja sztukę walki. Tzn. jeśli wypadną mu krytyki- przegrywam nadal, bez krytyków wygrywam różnicą tak gdzieś 1/4 obrażeń. 

Jeżeli kupujesz za kamyki, to opłaca się, mając te naście punktów w zbroi, jak najszybciej wziąć błękitną śmierć (22pkt.), jeśli nie- inny miecz z dwoma trzonkami na kamienie dusz (23pkt.). Potem dojść do zbroi za ok. 20pkt. i znowu w miecz.

Tak to widzę. Tu masz zapis mojej przegranej walki z tankiem sprzed paru dni:

  MASTACH                                       JA
Poziom:    23         Poziom:    19
Przekonanie:    2515         Przekonanie:    -3027
Siła:    59         Siła:    49
Zręczność:    56         Zręczność:    49
Wytrwałość:    55         Wytrwałość:    47
Sztuka walki:    73         Sztuka walki:    63
Parowanie:    87         Parowanie:    72
Obrażenia:    17,64 - 21,64         Obrażenia:    18,36 - 23,36
Obrona:    31,48 - 40,48         Obrona:    17,89 - 22,39
Lód-Obrażenia (Obrona):    0 (3)         Lód-Obrażenia (Obrona):    6 (0)
Błyskawica-Obrażenia (Obrona):    0 (0)         Błyskawica-Obrażenia (Obrona):    0 (2)
Światło-Obrażenia (Obrona):    3 (0)         Światło-Obrażenia (Obrona):    0 (0)
Doświadczenie:    2508         Doświadczenie:    1563
Energia życiowa:    1.610,00         Energia życiowa:    1.330,00


Wynik walki (29.04.2008 o 19:20:31)

Imię:    Zadane obrażenia:    Energia życiowa:
Mastach    1,94    1.610,00
[NW] Zenon    0,00    1.328,06

Miał sporo lepsze skille i o 12pkt. umiejętności więcej, włożone w sprzęt. Wygrał ze mną różnicą niecałych 2pkt. zadanych obrażeń. Gdyby zamiast mnie wybrał dwuręcznego, który zadałby mu choćby jednego krytyka, albo nawet jednoręcznego mającego jednoręczny tasak, prawdopodobnie by przegrał. Postać nie jest słaba, w porównaniu do rycerzy, z którymi walczy na serwerze, ale wydając tę samą ilość złota, możnaby mieć o wiele potężniejszego rycerza.
Dlatego właśnie tank JEST złym pomysłem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPoddąbie kwatery foksterier krótkowłosy sprzedam gablota zewnętrzna Paraga